Hakkımızda

image53

Tiyatral Nikah Sanatçısı Bora ÜNSAL

 

Merhaba,  

Ben Türkiye'nin ilk profesyonel 

Türk Patent Enstitüsü Marka Tescilli 

Tiyatral Nikah Sanatçısıyım.

2016 yılı yaz sezonunda başladığımız tiyatral nikah olayına geçen zaman zarfında bir çok yenilikler ekleyerek farklı bir boyuta taşıdık. 

İlk olarak marka olmak adına marka tescili alarak bu alanda kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız.


Büyük bir haber ajansının yaptığı röportaj sonrası bu alanda talepler artmıştır. Ve artan talepler doğrultusunda yaptığımız işte olumlu yorumlar aldık. 


Öncelikle Türkiye ‘nin her ilinde hizmet vermekteyiz. Tiyatral nikah olayı saat sıkıntısı olmadan çiftlerimizi stres olmamaları adına, sizler işletmenizde  nikah memuru beklemeden rahatlıkla organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Kendime has üslubum ve esprilerimle dolu dolu çiftlerime bu en güzel anlarını yaşatmaktayım. Türkiye'nin bir çok şehrinden davet almaktayım, bu yüzden hangi şehirde olduğunuzun önemi yoktur beni rahatlıkla arayabilirsiniz.

image54

 Günümüz şartları gereği bir çok çiftimiz farklı sebeplerden dolayı erken nikah yapıyorlar. Düğün törenlerindeki video kayıtlarında bu anı ölümsüzleştirmek için son dönemlerde tiyatral nikahlar kıyılıyor. Bende sizlerin bu ihtiyacınızı gidermek için buradayım. Videolarımdan da görüleceği gibi bu tiyatral nikahlar espiriye dayalı hoş ve güzel bir anı bırakmaktadır.